אתר וורדפרס חדש

סמינריון בסוציולוגיה, מאגר עבודות אקדמיות בסוציולוגיה

סטודנטים לסוציולוגיה ימצאו במאגר העבודות האקדמי המוביל בישראל מבחר רחב ביותר של עבודות אקדמיות איכותיות בסוציולוגיה כולל עבודות סמינריון בסוציולוגיה

לרשימת העבודות המלאה ורכישת עבודה אקדמית בסוציולוגיה

לקבלת הצעת מחיר לעבודה אקדמית בתפירה אישית

להלן דוגמאות:

סמינריון בסוציולוגיה - תופעת השימוש בזהות וירטואלית באינטרנט

סמינריון בסוציולוגיה אשר קיבל את הציון 96 ועוסק בתופעת השימוש בזהות וירטואלית באינטרנט. רשת האינטרנט אשר במקביל להפיכתה לכלי מוביל לתקשורת וחדשות, הפכה גם לכלי מוביל באמצעי תקשורת. בני אדם רבים מוצאים קבוצות בני אדם המתעניינים בנושא משותף, בני אדם רבים פוגשים זה את זה בעזרת תוכנות מסרים מידיים, ישנם אתרים לחיפוש בן/בת זוג וישנם אתרי חדשות בהם כל אחד יכול לרשום את תגובתו לכתבה מסוימת. מכיוון שהרבה מאוד בני אדם יוצרים מגע זה עם זה בעזרת האינטרנט החלה להופיע תופעה של חברויות באינטרנט.

עם התפתחות האינטרנט והאפשרות להעלאת תכנים על ידי המשתמשים נוצרו פערים בין דמותנו בחיים האמתיים לדמות הוירטואלית. מהם הפערים שנוצרו, ומי מושפע ממי? וכן, אם בעבר נהגו השתמשים להסוות את זהותם על ידי שמות בדויים והרשו לעצמם להתקיים ברשת ללא עכבות, נדמה כי כיום  כל אדם מנסה לחשוף את עצמו ע"י בלוגים אישיים או רשתות חברתיות ומעוניין להגיע אל כמה שיותר בני אדם.

סמינריון בסוציולוגיה על היחס הדיפרנציאלי לנכים

ההגדרה לנכות היא איבוד הכושר לעשות  פעולה רגילה, או פחיתת כושר זה כתוצאה מחבלה, מחלה או החמרת מחלה. נכה צה"ל יוכר כמי שלקה בנכות בעת שירותו הצבאי ועקב שירות זה  (סדיר או מילואים, וכן בשירותי הביטחון, במשטרה, בשירות בתי-הסוהר, במשמר הכנסת או בכל שירות אחר ששר הביטחון הכריז עליו כשירות צבאי לצורך זה).  זכויות הנכים לפי חוקים אחרים: באם נגרמה הנכות בידי גורם אזרחי – למשל בתאונת דרכים – יוכל הנכה לבחור בתגמולים ובזכויות לפי חוק הנכים (תגמולים ושיקום) או בפיצויים לפי חוק הנזיקין האזרחיים. אם בחר הנכה בפיצויים לפי חוק הנזיקין האזרחיים, לא יהיה זכאי לכל תגמול שהוא או לזכויות על פי חוק הנכים, למעט סמל הנכים. אדם שהוכר על ידי המוסד לביטוח לאומי לפי חוק נכות כללית ונקבעה לו זכות קבועה, לא יהיה זכאי בתום ששה חודשים מיום קביעת נכות זו לכל תגמול שהוא או לזכויות לפי חוק הנכים (תגמולים ושיקום).

בחוק הביטוח הלאומי ההגדרה למונח נכות הינה  מגבלה בתפקוד גופני או  נפשי הנובעת ממום מולד או מפגיעה פיזית או נפשית,  עקב מחלה, תאונה,   זדון וכדומה.  נכות יכולה להתבטא כאי-יכולת, תפקוד חלקי או חוסר תפקוד מוחלט של חלק בגוף האדם. נכות יכולה להיות גם פגיעה בנפשו של האדם. רמת הנכות משתנה ומתפרסת על פני טווח רחב של מגבלות, קלות וחמורות; למשל, סיווג מנכות קלה כמו צליעה ועד לשיתוק כמעט מוחלט של הגוף המגיע עד למצב של חוסר הכרה עמוק והפסקת פעילות מוחית. רבים מבעלי המגבלות אינם מגדירים את עצמם כנכים. חלקם מגדירים את עצמם כבעלי מוגבלות על פי מערכת הגדרות שונה מזו של הביטוח הלאומי, חלקם לא מודעים למוגבלותם ומטיבים לתפקד למרות מגבלתם  וחלקם מבקשים להתעלם מהמגבלה….

סמינריון בסוציולוגיה – גילוי אלטרואיזם אצל בני נוער

התבוננות על התנהגות האדם מעלה את השאלה למה אנשים עושים את אשר הם עושים אחד לשני? כיצד ניתן להסביר את השואה, מלחמות, מתקפות טרור, עינויים, דיכוי, אפליה ועוני. לעומת זאת, התבוננות נוספת, מעלה שאלה אחרת – למה אנשים עושים את שעושים אחד עבור השני? מאחר והאגואיזם טבוע באדם, והדחף הראשוני הינו לחתור לרווחתך האישית לא ניתן להתכחש לעובדה כי ישנה נוקשות ואטימות בחברה. יחד עם זאת, לא ניתן להתעלם מכך שטבועה בנו גם היכולת והרצון לדאוג לזולת. לעזור למשפחתנו, לחברים ואף לזרים מוחלטים (Batson, 1991). משה גלבוע, מעלה בספרו "מסע לאגואיזם של האנושות" את הטיעון הבא:  "אם היחיד הוא היסוד המוסד של האתיקה, הרי חובתו של כל אדם להקדיש את מעייניו קודם כל לאישיות, שעליה הוא שליט יותר מכול, לאישיות שהוא עצמו עלול להזיק לה או להועיל לה יותר מאשר לכל חבר או נוכרי: לאישיותו שלו עצמו" (גלבוע, 1990, עמ' 90). לכאורה, יסכים כל אדם עם קביעה זו, הרי, האם ייתכן כי האדם לא יקדיש את כל מרצו בכדי לדאוג ראשית לעצמו? אפשרי כי יציב לעצמו יעד לדאוג לרווחתו של אחר? זוהי שאלת האלטרואיזם .

 

לרשימת העבודות המלאה ורכישת עבודה אקדמית בסוציולוגיה

לקבלת הצעת מחיר לעבודה אקדמית בתפירה אישית
Carcieri said my budget uses dissertationauthors.com/ the federal stimulus money as it was intended to preserve and create jobs.