אתר וורדפרס חדש

סמינריון במנהל עסקים, מאגר עבודות אקדמיות במנהל עסקים

סטודנטים למנהל עסקים המחפשים עבודות אקדמיות איכותיות ימצאו את מבוקשם במאגר המוביל לעבודות אקדמיות עם מגוון רחב ביותר של עבודות אקדמיות במנהל עסקים כולל עבודות סמינריון במנהל עסקים

לרשימת העבודות המלאה ורכישת עבודה אקדמית במנהל עסקים

לקבלת הצעת מחיר לעבודה אקדמית בתפירה אישית

להלן דוגמאות:

סמינריון במנהל עסקים על פיתוח התפלת מים ומערכות השקיה

סמינריון במנהל עסקים הנוגע לתחום החקלאות. החקלאות הישראלית הגיעה להישגים מדהימים ומהווה מופת למדינות רבות בעולם. פיתוח שיטות השקיה ייחודיות, השגת יבולי שיא בגידולים רבים, אקלום והתאמת גידולים חדשים, פיתוח יצוא חקלאי מגוון וקידום נושאי איכות הסביבה. כל אלו הפכו לסמל החקלאות הישראלית המתחדשת. הישגים מרשימים אלה הושגו בעמל רב ובתושייה יוצאת דופן של כל המעורבים בענף החקלאות, למרות נתוני פתיחה ירודים במיוחד.

ישראל  נחשבת לארץ חצי-מדברית, ובחלקים ממנה אף מדברית, עקב מיעוט הגשמים בה. היא גם לא התברכה במקורות מים רבים או במאגרים עשירים של מי תהום. למעלה ממחצית שטח המדינה, בגבולות הקו הירוק הוא שחון (גם מיעוט גשמים), וחלק גדול מהשטח הוא הררי ואינו מתאים לעיבוד חקלאי. מתוך כ21 – אלף קמ"ר של שטח המדינה בגבולות הקו הירוק, רק % 20 מתאימים לעיבוד חקלאי. לכך יש להוסיף העדר כל ניסיון חקלאי של מרבית העולים החדשים שהגיעו לארץ עם קום המדינה, וקשיי ההסתגלות שלהם לתנאי האקלים והקרקע….

סמינריון במנהל עסקים על תכנון הקמת עסק

עבודת סמינריון מצטיינת אשר קיבלה ציון של 95. העבודה עוסקת בתכנון הקמת עסק – חדר כושר לילדים. מדובר במרכז ייחודי מסוגו בארץ שיציע מתקנים, תכנים מקצועיים ואווירה, שיהיו ייעודיים לגילאים 0-14. חדר הכושר שיתנהל ברמה המקצועית הגבוהה ביותר ישלב בין אימוני כושר גופני החיוניים להתפתחות בריאה ותקינה של הילד לקראת בגרותו הפיזית, לבין אווירה חברתית ייחודית לגילאים הצעירים. בשונה ממתחריו, ינהג חדר הכושר החדש באופן מקצועי ו"בוגר" יותר כלפי המתעמלים הצעירים – חדר הכושר לא יתנהל על בסיס חוג המאפשר אימון בימים ושעות ספציפיים, אלא יתפקד כחדר כושר רגיל לכל דבר ועניין, תוך שימת דגש על התכנים המקצועיים הספציפיים לאימון ילדים ועל אווירה צעירה ותוססת.

מטרת העבודה היא גיבוש תפיסת עבודה המתבססת על תיאוריות בתחומי שיווק ומנהל עסקים בכל הנוגע לפרסום, תמחור, מיצוב ובידול של חדר הכושר החדשני. העבודה כוללת חזון, אופק עסקי ומחקר איכותי הכולל סקר הבנוי על שאלונים.ממנו עולה כי לשאלה הספיציפית "אני מעוניין/נת לרשום ילדיי/ילדי קרוביי לח' כושר אם יפתח בסביבה" .

סמינריון במנהל עסקים על השפעת ניהול רווחים על החלטות ההשקעה

"ניהול רווחים" ( EARNINGS MANAGEMENT)  בשפה המקצועית, הינו תהליך מכוון  של ההנהלה באמצעותו תגיע החברה לרמה רצויה של רווחיות מדווחת.  כל דיווח שחוטא לאמת בכך שאינו משקף את המצב לאשורו מהווה עבירה פלילית.   בשל החששות בדבר מניפולציות שונות, החברות הציבוריות מבוקרות על ידי רואה חשבון מבקר (חיצוני), עובדה אשר מסייעת רבות במניעת הטיית הדוחות תוך ניפוח  או צמצום הנתונים, אולם לא תמיד בהצלחה, שכן זכורות לנו הונאות חשבונאיות  רבות שנחשפו במהלך השנים ואשר גרמו לקריסת חברות, כאשר אחת המפורסמות  יותר היא ללא ספק זו של חברת ENRON  האמריקאית .

ניהול רווחים ,לרוב , מכוון לקבוצות מחוץ לפירמה ומשפיע  על החלטות בקבוצות החיצוניות לפירמה ( בעלי מניות , נותני אשראי חיצוניים , משקיעים מבחוץ ועוד). בישראל ישנן חברות רבות אשר הואשמו ע"י הרשויות השונות בניפוח רווחים ובדיווחים כוזבים בדוחות התקופתיים שלהם

לרשימת העבודות המלאה ורכישת עבודה אקדמית במנהל עסקים

לקבלת הצעת מחיר לעבודה אקדמית בתפירה אישית
Web resources ets pulliam provides a flow-chart overview of executive resume writing service its instructional data management system.