אתר וורדפרס חדש

סמינריון בביולוגיה, עבודות אקד מיות בביולוגיה

אם הנכם סטודנטים לביולוגיה, ואתם מחפשים עבודות מוכנות בביולוגיה כולל סמינריונים בביולוגיה, תוכלו למצוא מגוון רחב של עבודות במאגר הא קדמי המוביל בישראל

לרשימת העבודות המלאה ורכישת עבודה אקדמית בביולוגיה

לקבלת הצעת מחיר לעבודה אקדמית בתפירה אישית

להלן דוגמאות

סמינריון בביולוגיה –  סמינריון השפעת מניפולציות פוטופריודיות באמצעות ההורמונים מלטונין קורטיזול על שגש וג תאי סרטן

סרטן השד היא מחלת הסרטן השכיחה ביותר בקרב נשים בארצות המערב, ומהווה כ-30% מכל התחלואה בסרטן בנשים. הוא סוג הסרטן השלישי בשכיחותו בין כל סוגי הסרטן בשני הזוויגים, ומהווה 10% מהתחלואה הגלובאלית בסרטן. ההתרחשות השנתית של סרטן השד עומדת על 114 מקרים חדשים כל שנה, באוכלוסיה של 100 אלף, ומקובל שאחת מתוך תשע נשים במדינות המערב תתגלה כנגועה בסרטן זה בשלב מסוים של חייה. סרטן השד הוא גורם המוות העיקרי בנשים מכלל מקרי הסרטן ואמנם סרטן השד היא הסיבה העיקרית למקרי מוות בנשים בגילים שבין 35 ו-55 שנה, בעוד ששכיחות המחלה עלתה ב-15% בין השנים 1990 ו-2000, התמותה ממנה נמצאת בקו ירידה מאז שהגיעה לשיאה במחצית שנות ה-80 ((Key et al., 2001. מנתונים אפידימיולוגיים עולה כי הסיכון לפתח סרטן שד במדינות מתועשות גבוה פי חמש מהסיכון במדינות לא מתועשות Chu ) et al., 1996), ולכן השיעור הגבוה והמטריד של סרטן השד במדינות מתועשות הניב בעת האחרונה מחקרים המנסים לאתר קשר בין גורמים סביבתיים לבין התפתחות סרטן זה.

סמינריון בביולוגיה - סמינריון חקר ההזדקנות בישראל והשלכותיו

האנטי-אייגיינג הינו ענף ברפואה העוסק בהבנת גורמי סיכון שמאיצים הזדקנות בכלל ומחלות בפרט, ובדרכים למנוע או לעכב את התפתחותן. בניגוד לסברה שהייתה מקובלת בעבר, כי אורך החיים נקבע רק על-ידי גנטיקה, נתפסים כיום גורמים סביבתיים כמשתנים בעלי חשיבות רבה לקביעת אורך החיים ואיכותם. האנטי-אייגיינג מתמקד בהאטת קצב הזדקנות הגוף ובמניעת מחלות הקשורות לגיל, תוך אינטגרציה של רפואה כללית, רפואה מונעת, תזונה ופעילות גופנית. מרפאות האנטי-אייגיינג מציעות סוגים שונים של טיפול, אשר לגבי יעילותם ובטיחותם של חלק מהם, קיימת מחלוקת בקרב הקהילה המדעית.

ההזדקנות היא תהליך טבעי הנשלט בחלקו על-ידי מנגנון גנטי שנמצא בכל תא בגוף. בכל תא קיים שעון ביולוגי האחראי למספר הפעמים שאותו תא יכול להתחלק. כאשר האדם מגיע לגיל מסוים, חלה ירידה ביכולתו של התא להתחלק, והתופעה גורמת להתבלות של המערכות וירידה בתפקודן.

לרשימת העבודות המלאה ורכישת עבודה אקדמית בביולוגיה

לקבלת הצעת מחיר לעבודה אקדמית בתפירה אישית
When we construct a reasonable man,' you're asking me to think of a 25-year-old sitting admission essay in a 7th grade social studies class, justice kennedy said.