אתר וורדפרס חדש

סמינריון באמנות, מאגר עבודות אקדמיות באמנות

סטודנטים לאמנות ימצאו במאגר המוביל בישראל מבחר רחב ביותר של עבו דות אקדמיות איכותיות באמנות ועבודות סמינריון באמנות

לרשימת העבודות המלאה ורכישת עבודה אקדמית באמנות

לקבלת הצעת מחיר לעבודה אקדמית בתפירה אישית

להלן דוגמאות:

סמינריון באמנות – אמנות העיצוב יפני

סמינריון באמנות העוסק בעיצוב היפני בין השנים 1860-1940. לאורך ההסטוריה הפגינו היפנים יכולות גבועות לאימוץ מקורות חיצוניים וכל זאת ללא הקרבת המסורות והאמונות העתיקות שלהם. אחת ההשפעות הגדולות ביותר על הערכים האסתטיים בתרבות היפנית הייתה זו של הבודהיזם שחדר ליפן מסין במאה השישית לספירה והפך לאחת הדתות /אמונות המשפיעות ביפן. הערכים אשר עמדו בבסיס דרך החיים הבודהיסטית ביססה ערכים אסתטיים חשובים….

סמינריון  באמנות על ליאונרדו דה וינצ'י

סמינריון באמנות העוסק באיש הרנסנס ליאונרדו דה וינצ'י.  דה וינצ'י נולד בשנת 1452 בעיר וינצ'י באיטליה כבנו הלא חוקי של נוטוריון. עוד בילדותו נהג לרשום את כל מה שראה ליד ביתו. מאחר וחי בסביבה כפרית רשם צמחים, חרקים, פרחים, חיות וציפורים. בשנות השבעים של אותה מאה למד ציור, פיסול ורישום אצל הפסל וריוקי. בגיל עשרים היה חבר בגילדת הציירים, דבר אשר אפשר לו לקבל הזמנות לביצוע בכוחות עצמו….

סמינריון באמנות על משבשי תרבות

סמינריון באמנות העוסק בתרבות ובתפיסת משבשי התרבות. חוקר התרבות מרשל מקלוהן טוען כי כבר בשנות השישים גילו חוקרי התקשורת כי הטלוויזיה אינה מציגת תמונת עולם אמיתית לצופים אלא משנה את האופן בו הצופים תופסים את העולם ונותנים פרשנות למציאות. מקלוהן טבע את הביטוי "המדיום הוא המסר" וטען כי הבתרות המבוססת על כתב וקריאה שונה באופן משמעותי על התרבות הויזואלית. הטענה העיקרית שמקלוהן היא שהמילים הכותבות מרכיבות את השקפתינו על העולם באופן לינארי והמדיום הוויזואלי (טלוויזיה או קולנוע) עושים זאת באופן סמלי….

 

לרשימת העבודות המלאה ורכישת עבודה אקדמית באמנות

 לקבלת הצעת מחיר לעבודה אקדמית בתפירה אישית
März 2016 beim kuratorium der stiftung eingegangen diese Webseite anschauen sein.